היהודים באים לכאן


הכירו את ההפקות הסאטיריות החדשות של כאן בהקמה שיעלו במאי 2017, עם העלייה שלנו לשידור. 

מלחמות היהודים - תכנית אולפן סאטירית שבועית

6 חברי פאנל בחלוקה לשני צוותים, משני צדי המפה, יתחרו ביניהם במשחקונים קבועים והמבוססים על אירועי היום והשעה. משני צידי המתרס יתייצבו נציגים של השמאל והימין, שלא רק שלא יסתירו את הדעות שלהם, אלא יצהירו עליהן בפומבי, וינסו לשכנע את הצופים שכל אירוע שקרה רק מוכיח שהם צדקו כל הזמן. 'מלחמות היהודים' תבקר את שני המחנות ותזכיר לצופים שלא משנה מי ניצח - הציבור הישראלי הפסיד.

מלחמות היהודים : גרסת הדיגיטל (גרסה מקוצרת)

התכנית תעלה לאוויר בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן בהקמה כבר בשבועות הקרובים. אבי אטינגר משמאל ויותם זמרי מימין  יצאו לשורה של אתרים ישראליים ויחליטו אחת ולתמיד מה שמאלני ומה ימני.

היהודים באים – עונה שלישית

'היהודים באים', ששודרה במשך שתי עונות בערוץ הראשון, היא זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2014 בקטגוריית 'תכנית הבידור הטובה ביותר'.

כתיבת העונה השלישית של הסדרה כבר בעיצומה והיא תכלול 15 פרקים. ליוצרים והתסריטאים הראשיים נטלי מרכוס ואסף בייזר וצוות הכותבים מן העונות הקודמות: יובל פרידמן, משה מלכה, הדר תדמור ואריאל ויסמן, הצטרפו העונה תם אהרון ורמי פרג. לצד דמויות ונושאים חדשים, יחזרו העונה דמויות ותיקות ואהובות כגון: יוסף, דוד בן-גוריון, משה, הרמב"ן, חנה רובינא, דוד המלך, משולש האהבה: יעקב-רחל- לאה ועוד. משתתפים בסדרה: מוני מושונוב, יוסי מרשק, יעל שרוני, עידו מוסרי ויניב ביטון. במאי הסדרה: קובי חביה.