נעים להיזכר: יום בחיי כאן באמת ערב ההקמה

כשאומרים "כלכלה", אנשים ישר חושבים שמדובר במוסף על גברים בחליפות. אבל בדסק שלנו המטרה היא לדבר על נושאים שרלוונטיים לכולנו, ולהסביר איך עובדים המספרים שמסדרים לנו את החיים, כאן באמת. אולי זו הסיבה שבמערכת שלנו יש רוב מוחלט של נשים. בתמונה הזאת, מימין לשמאל: אפרת המעצבת, שירה המפיקה, אביטל הארט-דיירקטור, סוהיני המאיירת והאפטריסטית וצליל העורכת. 

במהלך היום כל אחד רודף אחרי סיפור אחר, אבל הכל מתחיל כאן, אצל צליל אברהם, העורכת. הקיוביקל שלה הוא קו הזינוק של "כאן באמת". כאן מתקבלות כל ההחלטות ומתחילים כל הפרויקטים.

כל אחד מאיתנו הגיע מתחום אחר, אבל בדסק אנחנו עושים הכל: מרדיו קלאסי ועד לאפליקציות פוסט-מודרניות. בתמונה עקיבא מתמודד לראשונה עם הכנת כתבה למהדורת החדשות המרכזית. הניסיון לתרגם דברים שעובדים מעולה בדיגיטל - לחדשות, ולהפך, הוא אחד מהאתגרים החדשים שלנו מאז העלייה לאויר.

בגלל שמרבית העוקבים שלנו צורכים את התכנים דרך המובייל, ומאחר והנושאים שלנו מורכבים, הדרך שלנו להנגיש אותם היא בשפה ויזואלית קליטה, ברורה ומעוררת תגובה. הנה אפרת המעצבת, טל האפטריסט ואביטל הארט-דירקטור, שבונים שפה רעננה ומולטי-פלטפורמית. הסטודיו מייצר בשוטף אנימציה, טורי דיעה, אקספליינרים, אינפוגרפיקה, משחקים ועוד ועוד, עם השראות מעולם הסנאפצ'אט, אינסטגרם ושות'.

לצד העבודה השוטפת בקצב האקטואליה, אנחנו בדרך כלל מייצרים פרויקט אחד "מושקע" במקביל. הנה סוהיני, מאיירת ואנימטורית הבית שלנו, עובדת על פרוייקט חדש לתוכן לא שגרתי. שווה לחכות.

 
אמרנו אפליקציות פוסט מודרניות? קבלו הצצה למשחק שאנחנו מפתחות יחד עם החבר׳ה הטובים ממחלקת המוצרים של התאגיד: טינדר הון שלטון לפנים.

והנה הצצה לשטח: ימי הצילום של הסרטונים שלנו. מטוגנים בדרך לעבודה וממנה? חבל, כי ביום הצילום של הסרטון של עמית תומר ודנה פרנק השבוע חילקנו קרם הגנה לנוסעים!

לצורך הסרטון הדפסנו המון מדבקות. חלקן הגיעו לבקבוקוני קרם ההגנה, חלקן יחולקו למעריצים בהמשך. כיף לגדול יחד עם המותג שלנו.

 
ועוד כמה רגעים מרגשים מהצילומים. מימין לשמאל: דנה מוחה דמעה כשהיא מבינה כמה היא משלמת לבנק. צליל מביימת ברגישות ובנחישות. 

אין מצב שעוד לא הקשבתם לחיות כיס, הפודקאסט שלנו, נכון? כי אם לא, אתם מפספסים שעה שבה כל אחד מאיתנו מתארח עם השנינויות הכי חריפות שלו ויחד אנחנו תוקפים נושאים כלכליים והופכים לכם את הפקק או את שטיפת הכלים למרתקים. הנה צליל, הילה ושאול מקליטים את הפרק השבועי.

ביום העלייה של ״כאן״ לאוויר השידור עשינו ישיבה חגיגית בהרכב מלא שאף כללה עוגה (!) (שאול כמובן נמנע) 

הנה אנחנו נותנות גז בדקה התשעים (יותר נכון 19:45) על מנת לא לפספס את שידור המהדורה הראשונה מהאולפן במודיעין! היה מרגש.

תודה שהייתם איתנו, אנחנו כאן באמת 3>