כאן, בהשקה: שלוש תחנות רדיו דיגיטליות חדשות

אמש הושקו שלוש תחנות רדיו דיגיטליות חדשות, וזו סיבה מצוינת לתפוס לשיחה קצרה את אביעד רוזנבוים, העורך המוזיקלי הראשי בתחנות הרדיו. 

היי אביעד, ספר לנו על התחנות שהושקו אמש. 
עלינו אתמול לאוויר עם שלוש תחנות חדשות: 90'-80' – הלהיטים הגדולים של שנות השמונים והתשעים, שיא הרגש – השירים היפים והמרגשים של כל הזמנים באווירה חורפית ושקטה, וקלאסי – מיטב המוזיקה הקלאסית. יחד איתן אנחנו כבר משדרים עכשיו מוזיקה בשבע תחנות רדיו דיגיטליות, 7\24 ללא פרסומות. מוזמנים להיכנס ולהאזין

אגב, איך נבחרים השירים לתחנות השונות?
צוות העורכים המוזיקלי של "כאן" אחראי על בחירת השירים לכל התחנות. כל שיר נבחר בקפידה בהתאם לקו המוזיקלי של התחנות ומתוך מחשבה על המאזין בצד השני. לדעתי זה גם היתרון של התחנות שלנו, לא מדובר במוזיקה רנדומלית או בשיבוץ של מחשב אלא עורך שבוחר את המוזיקה במיוחד בשבילכם.

למה אנחנו יכולים לצפות בהמשך?
מה עם קצת הפתעות? את הכל לספר כבר עכשיו? הדגש שלנו בתחנות המוזיקה הדיגיטליות הוא על מגוון ומבחר, אנחנו משתדלים שכל אחד יוכל למצוא את סוג המוזיקה שהוא אוהב ומחפש אצלנו – קלאסיקות ישראליות, להיטים עכשווים, ים תיכוני, אלטרנטיב, פופ, מוזיקה קלאסית ועוד ועוד. כחלק מזה המטרה היא כמובן להמשיך ולהרחיב את התחנות החדשות, להשמיע ז'אנרים מוזיקליים נוספים ולהגיע לעוד אוזניים.

לסיום, מהו לדעתך שיר השנה של 2017 (כן, אנחנו יודעים שעברו רק 11 ימים)
קשה לדעת מה יקרה הלאה אבל בינתיים אהבתי את השיר החדש של The xx ואת הקאמבק של Ed Sheeran שחזר עם שני שירים מצויינים. זה לא רע בתור פתיחת שנה, אבל יש לי תחושה ששיר השנה של 2017 אפילו עוד לא נכתב.